Adalar Evden Eve Nakliyat

Adalar Evden Eve Nakliyat
Adalar Evden Eve Nakliyat

İstanbul evden eve nakliyat sektörünün liderli olan Önder taşımacılık, tüm ev ve ofisleri profesyonel bir şekilde nakliye etmektedir. Ev ve iş yerlerin de bulunan eşyalar profesyonel bir şekilde paketlenmektedir. Paketlenen eşyalar dikkatli şekilde kamyonlara yerleştirilmektedir. Adalar evden eve nakliyat firmamız asansörlü taşımacılık, parça eşya taşıma ve ağır yük taşıma gibi hizmetler de sunmaktadır. 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 daireleri 1 iş günü içerisin de yeni adreslere götürülmektedir. Ayrıca Önder Adalar nakliyat personelleri evler de kullanılan tüm eşya ve mobilyaların montajını profesyonel bir şekilde gerçekleştirmektedir. Herhangi bir eşyanın kaybolması, araçta unutulması veya zarar görmesi söz konusu değildir. Adalar nakliyat firmamız Ankara başta olmak üzere 81 il için de şehirlerarası taşımacılık hizmeti vermektedir.

Adalar Nakliyat Firmaları

Adalar nakliyat firmaları içerisin de bulunan Önder, hizmet kalitesi ile ön plana çıkmaktadır. Firmamız her daim müşteri  memnuniyetine önem vermektedir. Ev ve iş yerlerin de bulunan tüm eşyalar uzman personellerimiz tarafından nakliye edilmektedir. Adalar nakliyat firmaları tercihi aşamasın da müşterilerimizin çok hassas olmaları gerekmektedir. Çünkü bazı nakliyeciler sadece komisyonculuk yapmaktadır. Önder Adalar evden eve nakliyat firmamız ise kendi ekip ve ekipmanları ile faaliyet göstermektedir. Ayrıca parça eşya taşıma, asansörlü yük taşıma, şirket taşıma ve komple yük taşıma gibi hizmetler de ekonomik fiyatlar ile verilmektedir. Ayrıca müşteri memnuniyeti açısından taşıma fiyatlarımız da indirime gidilmektedir.

Adalar Nakliyat Fiyatları

Adalar nakliyat fiyatları firmamız  tarafından ekonomik bir düzey de tutulmaktadır. Evden eve nakliye ve ofis taşıma ücretleri üzerinden  yüzde 15’e varan indirimler yapılmaktadır. Bazı firmalar ise müşterilerine düşük ücretler vererek işi almakta ve ardından ekstra paralar talep etmektedir. Önder Adalar evden eve nakliyat firmamız kesinlikle ekstra ücret para talep etmemektedir. Ayrıca tüm ilçe ve semtlere ücretsiz bir şekilde eksper ekibi yönlendirilmektedir. Firmamız rezidans taşıma, villa taşıma, lüks konut taşıma ve şehirler arası ambar taşıma gibi hizmetler de sunmaktadır. Adalar nakliyat fiyatları hakkında daha fazla bilgi almak için firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.