Ataşehir Evden Eve Nakliyat

Ataşehir Evden Eve Nakliyat

Ataşehir evden eve nakliyat firmamız, 20 senedir taşımacılık ve ev nakliyesi sektörün de hizmet vermektedir.1+1, 2+1, 3+1 hiç fark etmeksizin tüm daireler profesyonel bir şekilde nakil edilmektedir. Taşıma hizmetleri sırasında en küçük bir eşyanın zarar görmesi mümkün değildir. İstanbul Evden Eve Nakliyat kurumsal taşımacılık, depolama, asansörlü nakliye, ofis taşıma gibi hizmetler de vermektedir. Ayrıca Anadolu ilçesin de bulunan tüm ilçelere yüzde 20 fiyat indirimi gerçekleştirilmektedir. Ataşehir nakliyat fiyatları yapılan ekspertizden sonra belirlenmektedir. Parça yükler, tek tük eşyalar, 1+1 daireler çok makul fiyatlar ile taşınmaktadır. Ataşehir evden eve nakliyat firmamız Türkiye’nin 81 ili için de şehirlerarası taşımacılık hizmeti vermektedir.

Ataşehir Evden Eve Nakliyat
Ataşehir Evden Eve Nakliyat

Ataşehir Evden Eve Nakliye

Ataşehir evden eve nakliye müşterileri, ucuz ve ekonomik bir hizmet almaktadır. Firmamız kısa mesafelere özel yüzde 15’e varan indirimler yapmaktadır.  Tüm ev eşyaları kaliteli bir işçilik ile paketlenmektedir. Ambalajlama sırasında eşyaların fiziksel özellikleri göz önün  de bulundurulmaktadır. Ataşehir evden eve nakliye sayesinde müşterilerimiz hem kaliteli hem de ekonomik bir hizmete sahip olmaktadır. Ayrıca İstanbul’un tüm ilçelerine parsiyel taşımacılık, asansörlü ev taşıma ve ofis nakliyesi hizmeti verilmektedir. Ataşehir evden eve nakliyat ekipleri tüm mobilyaların montajını özenle gerçekleştirmektedir. Kesinlikle eşyaların zarar görmesi söz konusu değildir. Ayrıca taşıma sırasında yaşanabilecek olan iş kazalarına karşı eşyalar sigortala güvencesine alınmaktadır.

Ataşehir Evden Eve Nakliyat Fiyatları

Ataşehir evden eve nakliyat fiyatları öncelikler eşyalarınızın durumuna göre değişmektedir. Öncelikle eşyalarınızın miktarına göre, aparman için de asansörün olup olmadığına göre, ve gidilecek olan tüm taşınma mesafelerine göre fiyatlar değişmektedir. Bizler Ataşehir Evden Eve Nakliyat firması olarak taşınma önce ücretsiz bir şekilde siz değerli müşterilerimizin hizmetine ekspertiz hizmetini sunmaktayız. Ücretsiz ekspertiz hizmetlerimiz ile doğru bir şekilde fiyat teklifi alabilir ve güvenilir şekilde eşyalarınızı taşıyabilirsiniz.

Ataşehir Evden Eve Nakliyat Fiyatları Ne Kadar?

Ataşehir evden eve nakliyat fiyatları minimum 1000 TL’den başlamaktadır.

Ataşehir Ev Taşıma Ücretsiz Ekspertiz Hizmeti Var Mı?

Bütün taşınma hizmetleriniz için ön planlama olarak ücretsiz bir şekilde ekspertiz hizmetimiz mevcuttur.

Ataşehir Nakliyat Sigortalı Sözleşmeli Olarak Mı Yapılıyor?

Evet, yazılı sözleşme ve taşınma sigortasının bir poliçesi yapılmaktadır.

Ataşehir Ev Taşıma Ne Kadar Zaman Alır?

Şehir içi taşımalarımız minimum 8 saat içinde yapmaktayız. Şehirler arası taşımalarımız ise 40, veya 70 saat içine teslimatını gerçekleştiriyoruz.

Ataşehir Evden Eve Nakliyat Şirketleri

Ataşehir evden eve nakliyat şirketi seçerken dikkat edilmesi gereken bazı hususlar bulunmaktadır. Örneğin firmanın hizmet yetki belgesi, taşıma izni ve hizmet kalitesi sorgulanmalıdır. Önder taşımacılık firmamız ise söz konusu tüm belgelere sahiptir. Tüm hizmetleri tamamen kaskolu bir şekilde verilmektedir. Ambar yükleri, komple  mobilyalar ve parça eşyalar istenilen adreslere kadar nakliye edilmektedir. Ataşehir evden eve nakliyat şirketi bünyesinde orta kasa, büyük kasa ve hafif  ticari gibi çeşitli araç modelleri bulunmaktadır. Söz konusu bu araçlar sayesinde tüm ev ve ofisler tek sefer de taşınmaktadır. Ataşehir evden eve nakliye fiyatları hakkında daha çok bilgi sahibi olmak için firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.

Bu gönderinin yorumları kapatılmış.