Çakmak Evden Eve Nakliyat

[vc_row][vc_column][vc_column_text]

Çakmak Evden Eve NakliyatÇakmak Evden Eve Nakliyat

Evden eve nakliyat konusunda planlamak önemlidir. Son derece eğitimli personelimiz, varlıklarınıza maksimum koruma sağlamaya özen gösterecektir. Paketleyicilerimiz eşyalarınızı doldurmak, korumak ve örtmek için en kaliteli malzemeleri kullanır. Tüm ünitelerimiz kapalı kutu tip çamurluklara sahiptir. Şoförlerimiz, mallarınızın son varış noktasına mükemmel durumda ulaşmasını sağlamak için son derece kalifiye ve deneyimlidir. Müşterilere ve Şirketlere sürekli bağlılığını sürdürdüğü kişiler; müşteri beklentilerini artıran kaliteli hizmetler sunmak; Bizim için en önemli şeyin “insan faktörü” olduğunu hatırlayarak, işimizi kolaylaştıran ve personelimizin güvenliğini garanti eden yenilikçi ekipmanlar sağlıyoruz. Bu Şirkette çalışan herkesin çabaları sayesinde, sektördeki büyük şirketler tarafından onaylanmış bir kalite standardını korumayı başardık.

 1. Diğer her şeyden ayrı olarak, her yatak için bir takım çarşaf ve 1 battaniye, ailenin her bir üyesi için 1 bez veya havlu, şampuan, sabun, tuvalet kağıdı, diş macunu, diş fırçası ve diğer şeyler taşınma gününden hemen sonra sabaha ihtiyaçları olacak. Ayrıca her üye için bir değişim, küçük çocuklarınız veya bebeğiniz varsa ikişer kıyafet, çocuk bezi ve her bir kişi için 1 pijama hazırlayın.

 

 1. Yeni evinize pencereler, duvarlar, banyolar ve tuvaletler dahil güzel bir temizlik sağlayın. Bu, her köşeye kolayca ulaşabileceğiniz tek zaman olacak, bu yüzden yararlanın! Ve oradayken, tüm ışıkların çalıştığından ve sıcak suyun açık ve çalışır durumda olduğundan emin olun.

 

 1. Ayrıca birkaç tabak, bardak, çatal ve tek kullanımlık kaşıkları ve ertesi gün kahvaltıda ihtiyacınız olacakları ayrı ayrı paketleyin: kahve makinesi, kahve, filtreler, tava vb.

 

 1. Dondurduğunuz veya soğuttuğunuz tüm yiyecekleri hareketle bozulmaması için harcamaya çalışın. Soğutma sistemindeki gazın stabilize olması ve düzgün çalışması için buzdolabının taşındıktan sonra 24 saat çalıştırılmadan bırakılması gerektiğini unutmayın.

 

 1. Kirlenen tüm giysileri yıkayın ve kirli kıyafetleri minimumda tutun.

 

 1. Taşındıktan sonra eski evinizi temizlemeye gelebilecek biriyle koordineli olun . Taşındıktan sonra, enerjinizi yeni evinizi düzenlemeye odaklamanız gerekecek, bu nedenle eski ev işini bir başkasına bırakmak en iyisidir.

 

 1. Çok fazla kap veya tencere kullanmadan düşünmeden yapabileceğiniz süper hızlı yiyeceklerin bir listesini yapın (umarım yavaş pişiricide veya elektrikli tavada hazırlayabileceğiniz şeyler). Ayrıca her öğün için ihtiyacınız olacak malzemeleri sıralayın, çok açık olmasına rağmen, çünkü yorgun olduğumuzda iyi düşünemiyoruz. Örneğin, öğünlerden biri “hamburger” ise ve kocanızın ve en büyük oğlunuzun ikişer tane yediğini ve siz ve en küçük iki kızınızın birer hamburger yediğini biliyorsanız, listenize şunu yazın: 7 çörek hamburger, 7 donmuş kek, 7 dilim peynir, 2 orta boy domates, marul, ketçap, mayonez, tereyağı … gibi yiyecekleri yanınıza alın.

 

 1. Yeni evinize taşındıktan sonra, hizmet kurulumu ziyaretini koordine edebileceğiniz plan yapabilirsiniz.

Çöp torbaları: Ekstra dayanıklı türü alın ve iki farklı renk satın alın. Çöpler için özel olarak renklerden birini ayırın. Ya da daha iyisi, renkli ve diğerlerini şeffaf satın alın, böylece çöpleri opak torbalara koyun ve şeffaf olanları yeni evinize götürmeniz gereken şeyler için kullanın.

Karton kutular: Kutulara olabildiğince çok koymaya çalışın, ancak yeterince alamıyorsanız, onları hassas şeyler için kullanın. Onları çok büyük seçmeyin, çünkü dolduklarında çok ağırlaşacaklar.

Gazete: Bulaşıklarınızın, ateşinizin, bıçaklarınızın ve diğer hassas şeylerin etrafına yeterince gazete sarın. Sonra her şeyi kutulara koyun.

Koli bandı: Yeterince bant alın ve eğer yapabiliyorsanız, bir dağıtıcı da satın alın. Başka biri paketlemenize yardım edecekse, başka bir bant dağıtıcısı satın alın. Ayrıca kutuları ve çantaları etiketlemek için görünür bir alan oluşturmak için kâğıt maskeleme bandı satın alın.

Makas ve kalın keçeli kalemler: Çeşitli renklerde keçeli kalemler satın alabilir ve her odayı farklı bir renk ve her birinin içine giren kutular / çantalar ile tanımlayabilirsiniz. Veya bir renk satın alıp bunları “mutfak”, “ofis”, “ana banyo” vb. olarak etiketleyebilirsiniz.

Kutularınızı ve çantalarınızı nasıl kodlayacağınıza karar verin. “Mutfağa”, “banyoya” vb. Girip girmediklerini belirtmenin dışında. 1-2-3 kodunu kullanabilirsiniz, burada:

 • Bir an önce ambalajından çıkarılması gereken koli ve poşetleri belirtir. Örnekler: okul kıyafetleri, temel mutfak ekipmanları.
 • Örnekler: normal kıyafetler ve ayakkabılar toparlanmak için en sona atılabilir.
 • Bu kutuların ve çantaların en son açılan kutular olabileceğini belirtiniz. Örnekler: fotoğraf albümleri, ekstra yatak takımı ve yastıklar.

 [/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]