Eşya depolama; ev eşyanızın, ofis malzemelerinizin, yazlıklarınızın ya da sezonluk işyerlerinizin taşınır mallarının: hırsızlık, sel, kira maliyetini indirgeme ve bunun gibi sebeplerle paketlenerek, sigortalı ve güvenlikli olarak seri numaralı bir halde depoda düşük maliyetlerde aklanması ve ihtiyaç duyduğunuzda tekrar merkezinize kurulum işleminin bütünüdür. Koyacak yer bulmakta güçlük çektiğiniz kısmi veya bir evin bütün eşyası olması halinde, eşyalarınızı; havalı naylon, ip, karton koli ve mukavva-sunta silindirik fıçılara koymak sureti ile liste halinde teslim alıyor ve daha sonra bir hafta öncesinden bildirdiğinizde liste halinde teslim ediyoruz. Güvenilir ve kapalı depolar ile sizlere depolama hizmeti sunuyoruz.

Depolanan mallarınıza 24 saat bekçili ve güvenli depolama hizmeti yanında, mallarınıza her tür su, sel, deprem ve hırsızlık sigortası yapıyoruz. Eşya Depolama esnasında hiçbir şekilde tozlanma, kirlenme, böceklenme, rutubet kapma gibi bir aksilik yaşanmayacaktır. Zira depolarımız periyodik olarak havalandırılmakta ve ilaçlandırılmaktadır. Eşyalarınızı depolama esnasında kaliteli köpük, koli, karton, silindir fıçı kullanılarak kalifiye elemanlarımız tarafından özenle paketlenir ve bu paketleme işleminde koruma altına aldığımız eşyaları sizinle birlikte tek tek listelemeye alırız ve teslim aldığımız eşyalara dair belgeleri size veririz. Eşyalarınızı bir hafta gibi bir süre öncesinden istediğiniz takdirde firma çalışanlarımız eşyalarınızı istediğiniz adrese teslim eder.

 • Eşya Depolama
 • Güvenilir Eşya Depolama
 • Kurumsal Eşya Depolama
 • Pratik Eşya Depolama
 • En İyi Eşya Depolama
 • Kaliteli Eşya Depolama
 • Korunaklı Eşya Depolama

Eşya Depolama Fiyatları

Ev eşyası depolama fiyatları için müşteri ile ön görüşme yapmadan ve eşyaların durumu hakkında kesin bir fikir sahibi olmadan fiyat vermek sağlıklı bir karar değildir. Profesyonel eşya depolama şirketleri, İstanbul ev eşyaları için kiralık depo fiyatları belirlenmeden önce eşya durumunu göz önünde bulundurmalıdır. Çünkü eşyaların miktarı ve hangi depoda hangi şartlarda saklanacağı gibi eşya depolama fiyatları için etkili olan faktörler hakkında bilgi sahibi olamk gerekmektedir. Bu konuda sizler için en uygun fiyatlara güvenilir depolama hizmeti sunan firmamız ile hizmet alabilirsiniz.

Eşya depolama fiyat listemizi takip ederek aylık değişen indirimli fiyatlarımızdan yararlanabilir, ve güvenilir eşya depolama hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz. Bizimle alacağınız eşya depolama hizmetlerinizde sizler için %20 indirim sağlıyoruz. Anında hizmet almak için veya fiyat teklifi almak için bizimle istibata geçin..

 • Eşya Depolama Fiyatları
 • En Uygun Eşya Depolama Fiyatları
 • En Doğru Eşya Depolama Fiyatları
 • En Ucuz Eşya Depolama Fiyatları
 • Bütçeye Uygun Eşya Depolama Üçretleri

Profesyonel Eşya Depolama Firması

Profesyonel Eşya Depolama firması, ile evinizi, ve ofisinizi, güvenilir depolama alanlarında saklayınız. Uzun yıllardan beri eşya depolama alanlarında büyük işlere imza atan firmamız, depolama alanında profesyonel hizmetleri ile öne çıkmaktadır. İstanbul'un hemen hemen bütün semtlerinde profesyonel eşya depolama hizmetleri ile müşterilerine hizmet vermektedir. Ev eşyalarınızı ve ofis eşyalarınızı, depolamadan önce uzman personellerimiz tarafından hiç bir darbe almayacak şekilde paketleyip ambalajlıyoruz. Eşyalarınızın depolama alanlarında uzun süre ile kalacağını göz önüne alarak paketliyoruz.

Profesyonel Eşya depolama, son yılların en iyi projelerinde olmakla beraber evdeki fazla eşyalardan kurtulmanın en iyi yoludur. Tabi ev eşyası depolama yapacak olan firma bu konuda çok önemli iyi bir depolama firması ile anlaşmanız sizin ve eşyalarınız açısından büyük bir eziyet yaşamanız için öenmli bir husustur. Artık eşyalarınız Önder Depo ile artık daha güvende olacaktır.

 • Profesyonel Eşya Depolama Firması ile Hizmet Alın
 • Profesyonel Çözümler ve Güvenilir Depolama Hizmetleri
 • Profesyonel Hizmet ve Kurumsal Depolama Alanları
 • Pratik Çözümler ve En Uygun Depolama Fiyatları