Evden Eve Nakliyat şirketi, merkez İstanbul olmak üzere Türkiye’nin 81 iline taşımacılık ve lojistik hizmeti vermektedir. Şirketimiz ofis taşımacılığı, asansörlü ev nakliye, parça eşya taşıma gibi geniş bir hizmet içeriğine sahiptir.Ayrıca 3+1, 4+1 veya 1+1 tüm daireler 2 iş günü içerisin de nakil edilmektedir. Evden eve nakliyat sürecinde herhangi bir sorun yaşanmaması için çeşitli önlemler alınmaktadır.  Örneğin sökme takma işlemleri sırasında eşyaların darbelere maruz kalması söz konusu değildir. Ekiplerimiz, taşıma işlemleri sırasında müşterilerden gelen özel talepleri de değerlendirmektedir. Evden eve nakliye hizmetleri alanında uzman olan personeller tarafından verilmektedir. Montaj, paketleme, kurulum gibi işçilik hizmetleri ise tamamen ücretsiz bir şekilde verilmektedir. Önder evden eve nakliyat şirketimiz tarafından nakil edilen eşyaların tamamı sigorta kapsamına sokulmaktadır. Mal sahiplerinin en ufak bir mağduriyet ile karşılaşması veya maddi zarar yaşaması gibi şey söz konusu değildir.

Evden Eve Nakliye Şirketleri

Gerek şehir içi gerekse şehirler arası hizmet veren sayısız evden eve nakliye şirketleri bulunmaktadır.  Bu şirketlerin vermiş olduğu hizmet kalitesi farklıdır. Ancak müşterilerimiz kaliteden öte ücretlere önem vermektedir. Bazı evden eve nakliye şirketleri ise müşterilerine çok ucuz fiyat teklifleri vermekte ve işi almaktadır. Fakat kullanılan malzeme veya işcilik kalitesi düşük olduğu için bir takım maddi zararlar yaşanmaktadır. Önder evden eve nakliyat şirketi ise ucuz bir hizmet sunmakla beraber kalitesi açısından da beklentileri karşılamaktadır. Ev mobilyaları, beyaz eşyalar, koltuk takımları çift kat ambalajlar ile paketlenmektedir. Daha sonra kırılgan eşyalar karton kutulara yerleştirilmektedir. Evden eve nakliye ekiplerimiz paketleme işlemlerinden sonra yükleme işlemlerine başlamaktadır. Tüm mobilyalar kapalı kasa araçlara yerleştirilmektedir. Ayrıca yükleme sırasında eşyaların deforme olmaması için de önlemler alınmaktadır. Önder evden eve nakliyat şirketleri müşterilerine her türlü kolaylığı sağlamaktadır. Tüm ev eşyalarının montajı aynı gün içerisin de gerçekeştirilmektedir.

Evden Eve Nakliyat Firmaları

Evden Eve Nakliyat firmaları arasından profesyonel çalışan firmamız, eşyalarınızı dikkati bir şekilde istenilen adreslere en iyi şekilde taşımaktayız. Profesyonel paketleme hizmetlerimize kırılacak küçük çaptaki eşyalar ile başlatmaktayız. Daha sonrasında büyük eşyaların paketlemesini gerçekleştiriyoruz. Kırılacak eşyalarınız için sadece evden eve taşımacılık hizmetleri için özel üretilmiş malzemeler ile taşımaktayız. Kırılacak eşyalarınızı önce graf kağıtlar ile çift kat paketliyoruz. Daha sonrasında özel üretilmiş çelik mukaffa kolilerimiz ile dikkatli bir şekilde taşıyoruz. Evden Eve Nakliyat firmaları arasından İstanbul’un bütün semtlerinde en iyi hizmeti veriyoruz. Evden eve nakliyat firması olarak eşyalarınızın güvenliği için sigortalı bir taşımacılık hizmeti vermekteyiz. Evinizde bulunan bütün eşyalarınızı sigorta kapsamı altına alarak taşıyoruz. Özel tasarlanmış evden eve taşımacılık araçlarımız ile eşyalarınızı istediğiniz adreslerinize güvenli bir şekilde taşıyoruz. Modern çelik kaplı kasalı araçlarımız ile eşyalarınızı her türlü kötü hava şartlarından koruyarak taşıyoruz.

Evden Eve Nakliye Fiyatları

Evden eve nakliye fiyatları eşya sayıları üzerinden hesaplanmaktadır. 3+1 bir daire ile 1+1 bir dairenin taşıma maliyeti birinden farklıdır. Önder nakliye şirketi, öncelikle talep edilen adreslere eksper ekibi yönlendirmektedir. Tüm eşyalar incelenmekte ve ardından taşıma güzergahı belirlenmektedir. Evden eve nakliyat fiyatları genel olarak hizmet içeriğine göre değişmektedir. Örneğin bazı müşterilerimiz sadece araç desteği alırken bazıları ise anahtar teslim ev taşıma desteği talep etmektedir. Bu nedenle de evden eve nakliye fiyatları hizmet şekline göre değişmektedir. Firmamız ise her daim ucuz bir hizmet vermektedir. 50 km’lik mesafeler için yüzde 40’a varan indirimler yapılmaktadır. Fiyat hesaplamaları sırasında binaların kat yüksekliği, taşıma güzergahı, yük sayısı da ön planda tutulmaktadır. Evden eve nakliyat hizmeti almak isteyen müşterilerimizin fiyatlar kadar kaliteye de önem vermeleri gerekmektedir. Örneğin ucuz ambalajlar ile paketlenen eşyalar taşıma sırasında zarar görmektedir. Montaj ve kurulum gibi işlemlerin özenle yapılması gerekmektedir. Önder taşımacılık ise anahtar teslim kaliteli ev taşıma hizmeti sayesin de tüm müşterilerini memnun etmektedir.

Evden Eve Nakliyat Fiyatları Ne Kadar?

1+1 Ev taşıma fiyatları, (1000) TL’dir. 2+1 Ev taşıma fiyatları (1500) TL’dir. 3+1 Ev taşıma fiyatları (2500) TL’dir. 4+1 Ev eşyası taşıma fiyatları (3500) TL’dir.

Evden Eve Nakliyat Taşıma İşlemi Ne Kadar Zaman Alıyor?

Evden Eve Nakliyat, taşıma işlemleri şehir içi taşımalarda toplam 8 saat içinde yapılmaktadır. Şehirler arası taşımalar da ise 40 ve 70 saat içinde teslimatı yapılmaktadır.

Evden Eve Nakliyat Eşya Depolama Hizmeti Veriyor Mu?

Evet, Evden Eve Nakliyat firması olarak güvenilir depolama tesislerimiz ile sizler için güvenli depolama hizmetini vermekteyiz.

İstanbul Evden Eve Nakliyat

İstanbul evden eve nakliyat denilince müşterilerimizin aklına yüksek rakamlar gelmektedir. Çünkü pek çok firma ev sahiplerinden absürt rakamlar talep etmektedir. Önder taşımacılık ise 39 ilçe için de yüzde 20’ye varan fiyat indirimleri gerçekleştirmektedir. evden eve nakliyat fiyatları eksper ekiplerimiz tarafından belirlenmektedir. Ayrıca tüm ev taşıma hizmetleri için tek bir fiyat verilmektedir. Ekstra bir ücret talebin de bulunulması asla söz konusu değildir. İstanbul evden eve nakliye firmamız birbirine yakın olan ilçeler, semtler ve mahalleler için ise araç yakıt ücreti almamaktadır. Sektör de bulunan merdiven altı nakliye şirketleri, sigortalı taşımacılık adı altında müşterilerini kandırmaktadır. Firmamız ise sigortalı nakliye hizmetini anlaşmalı kasko şirketleri üzerinden vermektedir. Yine istenilen tüm ilçelere parça yük taşıma, ofis  taşıma, asansörlü nakliye gibi hizmetler sigortalı bir şekilde verilmektedir. Ayrıca firmamız İstanbul Ankara ve İzmir arası günlük taşımacılık desteği de sunmaktadır. Uzun yıllardan beri kurumsal hizmetlerimiz ile öne çıkan firmamız her zaman müşteri memnuniyetine özen göstererek hizmet sağlamaktadır. Uzun yılların vermiş olduğu deneyim ve tecrübemizi siz değerli müşterilerimizin hizmetine sunuyoruz. %100 müşteri memnuniyeti sunarak sektörde adını altın harfler ile yazan firmamız ile sizde hizmet alabilirsiniz.

Şehirlerarası Evden Eve Nakliye

Şehirlerarası evden eve nakliye hizmetleri ucuz fiyatlar ile verilmektedir. İstanbul’dan Ankara, İzmir, Antalya gibi büyük şehirlere her gün sevkiyatlar düzenlenmektedir. Şehirlerarası eşya taşıma fiyatlarımız makul bir düzeydedir. Ayrıca İstanbul’a yakın olan il ve ilçeler için yüzde 15’lik indirimler yapılmaktadır. Evden eve nakliyat şirketimiz, Doğu bölgesin de yer alan tüm iller için de taşımacılık faaliyeti yürütmektedir. Parça eşyalar, komple yükler, ambar yükleri, mobilyalar 81 ilin tamamına götürülmektedir. Şehirlerarası evden eve nakliye hizmeti sunan firma sayısı azdır. Her nakliyecinin geniş  kamyonları bulunmamaktadır. Firmamız ise 10’a yakın araç modeli sayesinde tüm yük ve eşyaları profesyonel bir şekilde nakil etmektedir. Kocaeli, Bursa, Tekirdağ gibi illere ise asansörlü ev taşıma ve asansörlü ofis taşıma hizmeti de verilmektedir. Önder evden eve nakliyat şirketimiz kurumsal bir hizmete önem vermektedir. Dolasıyla da teslimatlar da herhangi bir gecikmenin yaşanması engellenmektedir.

Ucuz Evden Eve Nakliyat

Ucuz evden eve nakliyat hizmeti almak her ne kadar avantajlı görünse de işin sonunda daha büyük maddi zararlar ile karşılaşılmaktadır. Çok ucuz fiyatlar ile hizmet veren firmaların kalite anlayışı bellidir. Bu işin ortalama bir mmaliyeti vardır. O nedenle de olması gerektiğinden kat ve kat ucuz fiyatlar ile hizmet veren firmalara dikkat edilmesi gerekmektedir. Ucuz evden eve nakliye şirketlerinin bir çoğu k3 belgesi almamaktadır. Yine bu tür şirketlerin ofisi ve taşıma izni bulunmamaktadır. Nakliye sırasında yaşanacak olan bir sorun karşısın da bir muhatab bulmakta oldukça zordur. Firmamız ise 25 senedir ev taşıma sektörün de faaliyet göstermektedir. Tüm hizmetler garantili ve güvenli bir şekilde verilmektedir. Ayrıca Önder ucuz evden eve nakliyat şirketimiz, nakil öncesinde müşterilere sözlü ve yazılı bir şekilde taşıma sözleşmesi sunmaktadır. Dolasıyla da müşterilerimizin en ufak bir güvensizlik yaşaması engellenmektedir.

Şehir İçi Evden Eve Nakliye

Şehir içi evden eve nakliye hizmeti almak isteyen müşterilerimize 3 saat içerisin de ekip yönlendirilmektedir. İstanbul içi tüm semt ve ilçelere asansörlü şehir içi taşımacılık hizmeti verilmektedir. Bünyemiz de bulunan asansör sistemleri sayesinde hizmet maliyetleri büyük oran da düşmektedir. Şehir içi evden eve nakliye firmamız tekli koltuklar, kanepeler, beyaz eşyalar ve tek tük eşyalar için parça eşya taşıma hizmeti vermektedir. Sizde hemen Önder şehir içi evden eve nakliye şirketi ile iletişime geçerek detaylı fiyat bilgisi alabilirsiniz. Ayrıca ambar yükleri, çeyiz sandıkları, çelik kasalar, para kasaları, antika eşyalar bünyemiz tarafından profesyonel  bir şekilde nakliye edilmektedir. Tonajlı yükler, teknolojik makineler ile araçlara yerleştirilmekte ve ardında sabitlenmektedir. Firmamız iş güvenliğine ayrı bir önem vermektedir