İstanbul Evden Eve Nakliyat Firması

İHTİYAÇLARINIZA UYGUN DEPOLAMA ÇÖZÜMLERİ VE HIZLI ÇÖZÜMLEMELR İLE DEPOLAR

Lokasyonlarımız, müşterilerin aralarından seçim yapabileceği çeşitli depo kiralama seçeneklerine sahiptir. Yerel Önder Depolama, depolama ihtiyaçlarınız için ne sunduklarını sorduğunuzdan emin olun ve ihtiyaçlarınıza en uygun depoya ulaşmanızı sağlayabilirler. Yerinde depolama seçeneklerine ek olarak, birçok Önder depolama nakliyat sırasında müşterilerimizin eşyalarının güvende tutulmasını sağlamak için yerel depolama şirketleriyle ortaklık kurmuştur.
Tüm taşıma deneyiminizi sorunsuz hale getirmeye kararlıyız! Depolama alanına bir ay veya bir yıl ihtiyacınız olursa olsun, Önder nakliyat taşıma ve depolama ihtiyaçlarınızı karşılar.

Profesyonel ekibimiz

Profesyonel ekibimiz, bütün eşyalarınızın emin bir biçimde bir kamyona yüklenmesini, kamyondan sevk edilmesini ve indirilmesini elde eden bir hizmet sunar. Bunun yanında size sunmuş olduğu güler yüzlü bir etkileşim yardımıyla işlerinizi güvenle halletmenin duygusunu yaşayacaksınız. Taşımacılıkların tüm bunlar stresli olmak zorunda değildir. Taşımacılık istediğinizde Kartal evden eve nakliyatı seçerseniz sizin için öteki ayrıntılarla ilgileneceğiz, böylece yeni evinize taşınırken ancak görünüm değişikliğinin keyfini çıkartabileceksiniz. Malların paketlenirken yayınlanan itina ve şoför öteki nakliyat ekibimizin profesyonelliği sizi huzurlu bir soluk aldıracak.

Evden eve nakliyatta eşyalarınızı

Evden eve nakliyatta eşyalarınızı yüklerken ya da boşaltırken eşyalarınızı özenle hareket ettirilir. Taşıma ekiplerimiz, hareket esnasında emniyette ve emniyette olmalarını sağlamak için bütün eşyalarınızı muntazam taşımak için eğitilmiştir. Ayrıca, dar merdivenlerden ve köşelerden dik garaj yollarına kadar muhtelif senaryolarda mobilyalarda taşınma mevzusunda da eğitim almışlardır. Her daim şirketimiz depolama ve taşıma konusunda, birçok farklı sektördeki müşterilerin özel gereksinimlerini karşılamaya kendilerini adamıştır.

İstanbul Evden Eve Nakliyat Fiyatları 

Nakliyat her zaman zordur. Bu konuda size yardımcı olmak için ekibimiz ile her durumu düşünüyor ve buna göre hareket ediyoruz. Her seferinde zamanında, güvenli ve kaliteli taşımayı vurgulayarak bir numaralı tercihiniz olmak istiyoruz. Taşımacılıkta eşyalarınıza kendimizmiş gibi davranmaktan büyük gurur duyuyoruz, bizim için sadece nakliyatçınız değil, aileniziz.

Diğer evden eve taşımacılık ve depolama yapan yerlerden aksine her şeyden önce tam bir memnuniyet sağlamayı hedefliyoruz. Nakliyatınızın her adımının, tüm evden eve malzeme taşımacılığı ve depolamanın arasında en iyisi olduğumuzu kanıtlanmasını sağlıyoruz. Önder nakliyat, tüm depolama ihtiyaçlarınızı karşılamak için çeşitli çözümler sunar.

Güvenli ve emniyetli bir Önder depolama

Güvenli ve emniyetli bir Önder depolama servisi uzun ve kısa vadeli depolama seçenekleri konusunda uzmanız. Eşyalarınızı taşınma sürecinin bir parçası olarak tesislerimizden birinde saklayabilir ve siz yeni evinize veya ofisinize taşınmaya hazır olana kadar elimizde tutabiliriz. Ek olarak, konut ve ticari hareketler dahil olmak üzere her türlü mesafe veya boyuttaki şehirler arası nakliyat için depolama çözümleri sunuyoruz. Konut depolama çözümlerine ek olarak Önder depolama uzun mesafeli ticari taşınmalar için özel taşıma ve depolama hizmetleri sağlar. Ofis mobilyalarınızı, teknolojinizi, perakende armatürlerinizi ve ticari fuarla ilgili ekranlarınızı taşımak için çeşitli depolama çözümleri sunuyoruz. Önder depolama ticari uzun mesafe taşımanız sırasında ofis öğelerinizi depolayabilir ve ardından bunları spesifikasyonlarına göre taşıyabilir. Ticari taşıma ve depolama çözümlerimiz hakkında daha fazla bilgi için lütfen iletişi bilgilerimizle arayın. Ofisiniz konum değiştiriyorsa veya mevcut çalışma alanını yeniliyorsa, Önder depolama ile iletişime geçerek de yardım alabilirsiniz.

İstanbul Evden Eve Nakliyat Firması

İstanbul Evden Eve Nakliyat , İstanbul ilinin en güzel ilçelerinden bir tanesi olan stanbul ’da evlerini taşımak durumunda kalan müşterilerimiz bu işi profesyonel bir ekip ile alır ise süreç oldukça hızlı ve sağlam bir şekilde gerçekleştirilmektedir. Mevcut evlerin adresinin farklı bir adrese taşınma işlemi ise son derece stresli bir dönemdir. Özellikle belirtmek gerekir ise insanlar aktif bir şekilde çalışıyor ise bu gibi işlemler için zaman bulmakta oldukça zorluk yaşamaktadır.
30 yılı aşkın İstanbul ili içerisinde nakliyat hizmeti sunmakta olan firmamız, İstanbul  evden eve nakliyat hizmetinin sağlanmasını müşterilerimize sıkıntısız ve en sağlıklı bir şekilde sunmaktadır. İstanbul  ilçesinde bulunan mevcut eşyaların tamamı araçlarımıza yüklendikten daha sonra müşterimizin mevcut yeni adresine güvenli bir şekilde taşınmaktadır.
Müşterimizin taşınacak olduğu yeni semti bu aşamada büyük bir öneme sahip değildir. Firmamız İstanbul ili içerisinde her noktada eşyalarınızın götürülecek ve siz değerli müşterilerimizin yeni adresindeki evine dikkatli ve özenli bir şekilde aynı zamanda da müşterilerimizin talebi doğrultusunda bırakılacaktır.

İstanbul Evden Eve Nakliyat Fiyatları 

İstanbul  evden eve nakliyat fiyatları firmamız bünyesinde yapılacak olan ücretsiz ekspertiz sonrasında belirlenmektedir. Örnek verecek olur ise; nakliye firmaları bünyesinde müşterilerin evi içerisindeki eşyaları görmeden bir fiyat teklifinde bulunurlar. Daha sonra da inceleme yapılmadığı için müşterilerde ekstra para teklifinde bulunurlar.
Ancak Önder Nakliyat firmamız bünyesi içerisinde, müşterilerimizin evine giderek tüm eşyaların ve parçaların ekspertizini yapmaktadır. Firmamız bünyesindeki profesyonel ekibimiz, müşterilerimizin eşyalarının ekspertizini gerçekleştirdikten daha sonra bir fiyat listesi belirlemektedir. İstanbul  evden eve nakliyat fiyatları ise müşterilerimizin mevcut eşya miktarına ve kat edilecek mesafeye göre değişkenlikler sergilemektedir.

Paketleme

Önder Evden Eve Nakliyat firması ile yapacağınız taşınma öncesi profesyonel ekibimiz tarafından bütün eşyalarınız graft ve köpük sistemi ile paketlenmektedir.

Taşıma Süreci

Uzman ekip eşliğinde bütün eşyalarınız sarıldıktan sonra Önder’in tecrübeli elemanları tarafından düzgün şekilde taşınır ve araçlara yerleştirilir.

Paketleme

Önder Evden Eve Nakliyat firması ile yapacağınız taşınma öncesi profesyonel ekibimiz tarafından bütün eşyalarınız graft ve köpük sistemi ile paketlenmektedir.

İstanbul Evden Eve Nakliyat Firması

İstanbul Evden Eve Nakliyat firmamız 39 ilçenin geneline ofis, ev ve parça eşya taşıma hizmeti vermektedir. Firmamız kurumsal bir taşıma hizmeti sunmaktadır. Çeşitli özelliklere sahip olan tüm eşyalar ekiplerimiz tarafından paketlenmektedir. Ev ve ofis eşyalarının tamamı ambalajlanmakta, sökülmekte ve montaj edilmektedir. Ayrıca İstanbul evden eve nakliyat fiyatları düşük bir düzeydedir. Önder taşımacılık firmamız müşterilerine özel indirimler gerçekleştirmektedir.  Gebze ile Bağcılar arasında yer alan her ilçeye en geç 3 saat içerisin de ekip yönlendirilmektedir. İstanbul nakliyat Şirketi araçlarının geniş kasaları sayesinde 5+1 gibi büyük daireler bile kısa bir süre de taşınmaktadır. Ayrıca asansörlü evden eve nakliye hizmetleri de ucuz fiyatlar ile verilmektedir. 30 yıllık tecrübemiz ile başta İstanbul olmak üzere Tüm Türkiye geneli en iyi İstanbul evden eve taşımacılık hizmetlerini sunmaktayız. Uzun yılların vermiş olduğu deneyim ve tecrübemizi siz değerli müşterilerimizin hizmetine sunuyoruz. Uzun yılların kalitesi ve tecrübesini has bir şekilde kendilerine tecrübe edinmiş profesyonel personellerimiz sayesin de siz değerli müşterilerimize en iyi evden eve taşımacılık hizmetlerini sunmaktayız. Uzun yıllardır bu hizmeti veren firmamız, sahip olduğu bütün tecrübesi ile beklentilerinizi fazlasıyla karşılamaktadır. Profesyonel personellerimiz eşyalarınızı cizik, darbe, ve olası kazalara karşı en iyi şekilde paketleyip amlajlamaktadırlar.

İstanbul Evden Eve Nakliyat Firmaları

İstanbul nakliyat firmaları şehirler arası taşımacılık hizmetlerini günlük olarak vermektedir. 81 ilin tamamına sevkıyatlar düzenlenmektedir. Ayrıca İstanbul evden eve nakliyat firmamız Kocaeli, Bursa, Edirne gibi yakın ilçelere özel fiyat indirimleri gerçekleştirmektedir. Firmamız ev taşıma hizmetine başlamadan önce tüm eşyalarını incelemekte ve ardından ambalajlama çalışmalarına başlamaktadır. Müşterilerimize kesin fiyat bilgisi sunulmaktadır. Paketleme, kurulum ve montaj işlemleri tek bir fiyat üzerinden gerçekleştirilmektedir. Bazı İstanbul nakliyat firmaları ise müşterilerden ekstra ücretler talep etmektedir. Firmamız için asla böyle bir hizmet şekli söz konusu değildir. Önder İstanbul nakliyat firmaları parça eşya taşıma, komple yük taşıma, mobilya taşıma gibi hizmetler de sunmaktadır.

İstanbul Evden Eve Nakliyat Ücretleri

İstanbul nakliyat ücretleri hizmetten hizmete göre değişkenlik göstermektedir. Örneğin parça eşya taşıma hizmetleri ile evden eve nakliye hizmetleri farklı fiyatlar ile verilmektedir. Şirketimiz ise İstanbul içi tüm nakliye hizmetlerini ekonomik fiyatlar ile vermektedir. İstanbul evden eve nakliyat ücretleri eşyaların sayısına göre de değişkenlik göstermektedir. Ancak firmamız 1+1 küçük daireleri parça eşya taşıma hizmeti adı altında nakliye etmektedir. Önder nakliyat bünyesinde yer alan asansör sistemleri sayesinde yüksek katlı binalar bile çok kolay bir şekilde taşınmaktadır. İstanbul nakliyat firmaları sigortalı hizmet anlayışına sahiptir. Müşterilerimizden gelen tüm araç talepleri hızlı bir şekilde onaylanmaktadır. Sizde hemen Önder taşımacılık şirketi ile iletişime geçerek detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

İstanbul Evden Eve Nakliyat Fiyatları

İstanbul evden eve nakliyat fiyatları firmamız bünyesinde yapılacak olan ücretsiz ekspertiz sonrasında belirlenmektedir. Örnek verecek olur ise; nakliye firmaları bünyesinde müşterilerin evi içerisindeki eşyaları görmeden bir fiyat teklifinde bulunurlar. Daha sonra da inceleme yapılmadığı için müşterilerde ekstra para teklifinde bulunurlar.

Ancak Önder Nakliyat firmamız bünyesi içerisinde, müşterilerimizin evine giderek tüm eşyaların ve parçaların ekspertizini yapmaktadır. Firmamız bünyesindeki profesyonel ekibimiz, müşterilerimizin eşyalarının ekspertizini gerçekleştirdikten daha sonra bir fiyat listesi belirlemektedir. İstanbul  evden eve nakliyat fiyatları ise müşterilerimizin mevcut eşya miktarına ve kat edilecek mesafeye göre değişkenlikler sergilemektedir.

İstanbul Evden Eve Nakliyat Firması

İstanbul Evden Eve Nakliyat Firması Kişiler ev düzenleri adına eşya satın alır iken taşınacakları günleri de hesaba katarak karar vermektedir. Eğer ki kendi evleri adına eşya alıyorlar ise rahat davranan kişiler kiralık evlerde bu rahatlığı kendi evlerinde olacak şekilde gösteremezler. Mevcut adres içerisinden yeni bir adrese taşınmak durumunda kaldıkları gün ise eşyalarının da zarar görmeden taşınmak istemektedirler.

İstanbul Evden Eve Nakliyat Avantajları

Müşterilerimizin talebi doğrultusunda istanbul evden eve nakliyat pek çok alanda hizmet sağlamaktadır. Günümüzde insanlar ayrıca pek çok sebepten dolayı da taşınması gerekmektedir. Firmamız ise Bebek ilçesinden başka bir bölgeye taşınacak olan eşyaları her anlamda sorunsuz bir şekilde taşıma hizmeti sağlayarak müşteri memnuniyetini en ön planda tutmaktadır.

Evden Eve Nakliyat

Önder Nakliyat, Taşıma ihtiyaçlarınız için deneyimli kadro ve 30 yıla varan tecrübesi ile Önder Nakliyat, profesyonel çözümler sunar

Şehirler Arası Nakliyat

Önder Nakliyat, Türkiye’nin 81 iline profesyonel düzeyde evden eve nakliyat, hizmetleri sunan tek kurumsal taşımacılık şirketiniz.

Fabrika Taşımacılığı

Fabrika taşımacılığı konusunda uzman olan firmamız, profesyonel çözümler üretmek, kurumsal ve kişisel ihtiyaçlarınız için fabrika nakliyatı uzman kadromuzla, kaliteli,

Ofis Taşımacılığı

Türkiye’nin ofis taşımacılığı hizmetlerinden bilinen markası Önder ile ofis taşıma hizmetlerinizde pratik çözümler

Şehirler Arası Nakliyat

Önder Nakliyat, Türkiye’nin 81 iline profesyonel düzeyde evden eve nakliyat, hizmetleri sunan tek kurumsal taşımacılık şirketiniz.

Şehir İçi Nakliyat

Taşımacılık sektörüne ilk adım attığımız hizmet dalı olan şehir içi taşımacılık hizmetlerinde profesyonellik ve tecrübe farkını kazanın.

FuarTaşımacılığı

Fuarlar, dünyada firmalar arasında en fazla kullanılan reklam alanları arasında yer almaktadır. Birçok şirket, fuarlar sayesinde ürünlerini yüzlerce insana ulaştırarak,

Eşya Depolama

Ev veya Ofis eşyalarınızı pratik depolarımızda uygun fiyatlarda dilediğiniz zamana kadar depolama imkanları sağlamaktayız..

Uluslar Arası Nakliyat

Önder Nakliyat, Dünyanın her yerine kaliteli ve güvenilir taşımacılık hizmetlerini götüren uluslararası taşıma şirketiniz ile tanışın.

Evden Eve Nakliyat Fiyatları

evden eve nakliyat fiyatları, bulunduğu yerden başka bir konuma taşınmak isteyen müşterilerimiz için oldukça uygun fiyatlar sunan firmamız, müşterilerimizin bütçesinin sarsamadan uygun fiyatlar ile temiz bir hizmet sunmaktadır. Önder Nakliyat firmamız ile beraber oldukça uzun yıllardan beri Kartal ilçesinde ikamet eden ve Kartal ilçesindeki müşterilerimize ayrıca fiyatlandırma listelerini sunmaktayız.

Bütçeleri müşterilerimize uygun sunmak ile beraber, müşterilerimizin de eşyalarını uygun bir araç genişliği içerisine yükleyerek sigortalı olacak bir şekilde taşınmak istediği yere uygun fiyatlar

Evden Eve Nakliyat

Evden Eve Nakliyat Büyük bir tecrübeye sahip olan geçmişten bugüne kadar hem inşaat sektöründe hem de taşımacılık sektöründe büyük işlere imza atan %100 TÜRK şirketidir. Firmamız yıllar boyunca özellikle evden eve nakliyat, ofis taşımacılığı, ve depolama alanına büyük hizmetler vermiştir. Profesyonel ve güvenilir bir taşımacılık şirketi olmak için her zaman kaliteli iş ve müşteri memnuniyetine önem vermiştir. Nakliyat hizmetleri artık bir yerden başka bir yere eşya taşıma konusunu aşalı uzun zaman oldu.  Günümüzde nakliye hizmetleri profesyonel bir çerçevede gerçekleştiriliyor ve bunun yanında hizmetlerin her aşamasında yer alan çalışanlar da konusunda uzman kişilerden oluşuyor. Yani taşınma sırasında hiçbir şeyin şansa bırakılmadığını söylemek mümkün.

Evden Eve Nakliyat firması olarak sizlere hem şehir içi hem de şehirler arası nakliyat konusunda yardımcı olan firmamız, siz müşterilerine daha iyi hizmetler verebilmek için her zaman alanında uzman personel kadrosu ve teknolojinin son ürünü olan ekipman ve donanımlar ile çalışmaktadır. Bizimle eşyalarınız güvenli ve sorunsuz bir şekilde adresine taşınır ve nakliye sürecinde hiçbir sorunla karşı karşıya kalmazsınız. Nakliye firmamız ile 7/24 nakliye hizmetleri alabilir ve bunun yanında gece ya da gündüz fark etmez istediğiniz her an nakliye talebinde bulunabilirsiniz. Müşterilerinden aldığı talepleri hiçbir zaman geri çevirmeyen firmamız, bizimle iletişime geçmeniz ardından nakliye sürecini başlatır ve en kısa zaman içerisinde ekspertiz çalışanını adresinize kadar yollar. Ayrıca sizlere pek çok konuda avantajlı hizmetler sunan firmamız sayesinde hızlı ve güvenilir çözümlerin ön plana çıktığı hizmetlere dahil olabilirsiniz. İşte siz müşterilerimiz için sunduğumuz avantajlı hizmetler;

Gebze Evden Eve Nakliyat Güncel Fiyatları

Gebze Evden Eve Nakliyat Güncel Fiyatları

Gebze evden eve nakliyat fiyatları, taşınmak isteyen kişilerin maddi durumlarını zorlamayacak ve her bütçe için uygun olacak bir şekilde belirlenmiştir. Önder Nakliyat firmamız ile birlikte uzun yıllardan beri Gebze ilçesi içerisinde olup Gebze halkına özel fiyatlandırma listelerini de ayrıca uygulamaktayız. Sadece Gebze ilçesi içerisinde ikamet etmekte olan ve aynı zamanda da çevre dostları için her kişinin bütçesine uygun olacak bir şekilde fiyatlandırma listesi sunmaktayız.

Firmamız bünyesinde yapılan bu avantajlar ise sadece müşterilerimizin memnuniyeti ile hazırlanmıştır. Siz değerli müşterilerimiz adına hem bütçenizi zorlamayacak ve hem de uygun fiyatlar ile birlikte kaliteli hizmetler sunmaktayız. Siz de uzman firmamızdan hizmet almak istiyor iseniz hemen iletişime geçebilirsiniz.

Hakkımızda

Önder Nakliyat yılların verdiği tecrübe ile size nakliyat işinde en iyisini sunmak amaçlı kurulmuştur. Firmamız Kurumsal Nakliyat olarak; geniş araç filosu ve tecrübeli eleman kadrosu ile Şehir içi, Şehirler arası, Konut, İş yeri, Büro, Fabrika Nakliyesi ve Eşya Depolama hizmetlerini, en güvenilir ve sorunsuz bir şekilde yerine getirmeyi garanti eder. Profesyonelliğimiz ve titiz çalışmamız ile bürodan büroya, ofis den ofise, evden eve nakliye işlerinizi siz sayın müşterilerimize sorun ve problem olmaktan çıkarıyoruz. Geçmiş yılların firmamıza verdiği; birikim, tecrübe, taşımacılık konusunda uzmanlaşmış personelimiz, geniş servis ağımız ve evden eve nakliyat işine göre özel olarak tasarlanmış ve üretilmiş araç kasaları ve içleri ile sizlere zamanında ve kusursuz bir hizmet sunmak için çalışıyoruz.Kaliteli evden eve nakliye hizmeti, prensip olarak hiçbir ev eşyası ambalajlama, paketleme malzemelerine sarılmadan evden çıkarılmaz. Kaliteli evden eve taşımacılık, her zaman için gelişen teknolojiyi takip ederek müşterilerimiz için en son çıkan paketleme ve ambalajlama ürünlerini kullanır.

EŞYA PAKETLEME HİZMETİ

Paketleme hizmeti evden eve nakliyat hizmetinin en önemli bölümüdür. Önder Nakliyat tarafından görevlendirilen uzman taşıma elemanlarımız, eşyalarınız darbelere ve taşınırken yaşanacak olan sarsıntılara dayanıklı olsun diye balonlu naylonlarla ambalajlanmaktadır. Eşyalarınıza evden eve nakliyat hizmeti sırasında zarar gelmemesi için en doğru ambalajlama seçimi yapılır ve dikkatlice eşyalarınız paketlenir. Yeni evinizde veya iş yerinizde de aynı özenle eşyalarınızın paketleri açılarak yerlerine yerleştirilir.

Önder Nakliyat firmasının paketleme elemanları özenle kırılma tahlikesi olan cam eşyaları, mobilyaları eklenti yerlerinden sökerek ambalajlar ve taşıdıkları yerde tekrar birleiştirirler. Bu şekilde eşyaların taşınmasında hasar sıfıra indirilmektedir. Eşyanıza verdiğimiz önemi, kullandığımız kaliteli ambalajlama malzemelerinden ve personelimizin paketleme tekniğinden anlayabilirsiniz. Paketleme; eşyanın cinsine, özelliğine ve boyutlarına göre muhtelif ebatlarda; beyaz kraft karton kutular, kapitoneler, balonlu naylonlar ve bol miktarda kağıt kullanılmaktadır. Özel eşyalarınız, hassas elektronik eşyalarınız veya paha biçilemez sanat eserleriniz büyük bir özenle taşınır.