[vc_row css=”.vc_custom_1605565108301{padding-right: 30px !important;padding-left: 30px !important;}”][vc_column][vc_column_text]

Ofis Taşımacılığı, 

Ofis Taşımacılığı, Ofis, işyeri nakliyat hizmeti; evden eve nakliyat hizmetinden daha dikkatli ve kaliteli olarak yapılması gereken bir nakliyat hizmetidir. İş yeriniz ne kadar hızlı ve sorunsuz bir şekilde taşınırsa, iş ve bütçe kaybınız da o kadar az olacaktır. Ofis Taşımacılığı, İşyeri nakliyat hizmetine başlamadan önce, taşınacak olan malzemelerin türleri tek tek kontrol edilerek, uygun bir şekilde ambalajlanmaktadır. Bu çalışmanın amacı, eşyalarınızın en hızlı ve en hasarsız şekilde taşınmasının sağlanmasıdır. Ofislerin taşınması hem yorucu hem de oldukça dikkatli olunması gereken bir taşıma türüdür. Bunun nedeni ofislerde ki gerek önemli belgeleri gerekse değerli eşyaların taşınması sırasında yapılacak hataların, maddi ve manevi kayıplara yola açmasıdır.

 • Kurumsal Ofis Taşımacılığı
 • Profesyonel Ofis Taşımacılığı
 • En İyi Ofis Taşımacılığı
 • Güvenilir Ofis Taşımacılığı

Masalarınız, çekmeceleriniz, ofis gereçleriniz, her türlü ahşap mobilya türü eşyalarınız titizlikle paketlenip, sorunsuz bir şekilde taşıma işlemini yapılmaktadır. Şirketimizin kendi bünyesinde işinde uzmanlaşmış personel çalışmaktadır. Özellikle işyeri taşımacılığı için yetiştirilmiş personelimizle, büro nakliyat hizmeti problemsiz bir şekilde verilmektedir. Ofis Taşımacılığı şirket taşımacılığı için alanında uzman taşımacı personel ile taşınacak; bilgisayar, makina, çelik kasa, fotokopi makinası vb. işyeri gereçlerinizi sorunsuz bir şekilde taşımaktadır.

Siz de iş yerinizi taşıyacaksanız mutlaka İstanbul Önder Nakliyat firmasından teklif alın. Kalitemizi dikkate aldığınızda fiyatlarımızın çok uygun olduğunu siz de göreceksiniz. Ofis taşımacılığı birkaç aşamadan meydana gelmektedir. Öncelikle anlaşılan ofis taşımacılığı yapmakta olan nakliyat firmasının elemanları ile ön çalışma yapılır. Yapılan bu ön çalışmanın ardından eşyalar sınıflandırılır ve paketlenmeye başlar. Sınıflandırılmasının nedeni eşyaların maddi kaybının mahal vermemektir. Çünkü bilindiği üzere kırılacak eşyalar ile aynı paket içerisinde yer alacak olan sert cisimler, bu eşyalara hasar vererek maddi zarara neden olmaktadır.

 • Ofis Taşımacılığı Alanında En Doğru Fiyat Garantisi
 • Profesyonel Paketleme Hizmetlerimiz ile En İyi Ofis Taşımacılığı
 • Ofis Taşımacılığı Alanında Ücretsiz Exspertiz Hizmeti
 • Ofis Taşımacılığı Alanında Sigortalı Garantili Hizmet

Kurumsal Ofis Taşımacılığı

Kurumsal Ofis Taşımacılığı, alanında yıllardın hizmet veren firmamız, kurumsal hizmetleri, ve profesyonel çözümleri ile kaliteli ofis taşımacılığı sunmaktadır. Günümüz Türkiye’sinde her geçen gün yeni iş sahaların ve beraberinde yeni şirketlerin kurulması ile iş dünyasında sektör bazlı olarak epey firmalar ortaya çıkmaktadır. Kimisi A.Ş. kimisi LTD. firmaları kimisi de şahıs firmaları. İş bu noktada görmekte zorlansak da kurumsal ofis taşımacılığı hizmetleri de bu şirketler ve binalar sayesinde hareketlilik kazanmaktadır. Firmamız 1990 yılından beri ofis taşıma alanında büyük hizmetler sunarak referans müşteri potansiyeline en fazla sahip olan tek ofis taşıma firması olmuştur.

Kurumsal firmaların her zaman ihtiyaç duyduğu ofis taşımacılığı hizmetleri, Önder Nakliyat tarafından profesyonel bir şekilde gerçekleştirmektedir. Çalışma alanlarında kullanılan tüm eşyalar, taleb edilen adreslerden alınmakta ve yine taleb edilen adreslere götürülmektedir. Nakliye sırasında yaşanması muhtemel olan sorunlar içinde gerekli olan tüm önlemleri önceden alınmaktadır. Yılların bilindik firması Önder Nakliyat, A.Ş. kurumsal ofis taşımacılığı alanında en iyi hizmetleri ile sizlere hizmer vermektedir. Öncelikle ofis eşyalarınızı profesyonel personellerimiz tarafından dış darbelere karşı en iyi şekilde koruma altına alıyoruz.

 • Ofis Taşıma Firması
 • Ofis Taşıma Fiyatları
 • Ofis Taşıma Firmaları
 • Ofis Taşıma Şirketi
 • Ofis Taşıma Hizmeti
 • Ofis Taşıma Üçretleri
 • İndirimli Ofis Taşıma Fiyatları
 • Ucuz Fiyatlar ile Ofis Taşımacılığı
 • Profesyonel Hizmetler ile Ofis Taşıma

Profesyonel Ofis Taşımacılığı

Profesyonel Ofis Taşımacılığı, alanında faaliyet gösteren firmamız, ofis malzemeleri ve eşyalarını farklı adrese nakletmek isteyen müşterilerinin taleblerini dikkate alarak memnun kalacaklerı ofis taşıma hizmetlerini sunmaktadır. Profesyonel ofis taşımacılığı, işinde uzun yıllar yapmış olduğu çalışmaları elde edindiği bilgi ve birikimini baz alarak her daim iş alanını ve çalışma kiriterlerini özenle geliştirme odaklu çalışmalar sunan: Önder Nakliyat, bu alanda her daim gelişimleri açık kendini sürekli yenileten bir nakliye kuruluşudur. Profesyonel ofis taşımacılığı hizmetleri sunarken daha öncesinde ofis taşıma hizmeti konusunda tecrübeli nakliyat personllerini çalışmaya gönderen nakliyat firmamız ofis ürünlerinizin taşınmasında deneyimli personel gönderimi yapmaktadır.

Ofis eşyalarınız yeni adresinine teslim edilene kadar firmamız aracılığı ile yapılan sigortalı ofis taşımacılığı poliçe kapsamında güvence altındadır. Mevcut sigorta poliçenin nakliyat esnasında ofis eşyalarınızın zarar görmesi durumunda mağduriyetin bu poliçe ile karşılanmasını sağlamaktadır. Bu sayede eşyalarınızın taşınma asnasında gönül rahatlığı ile hiç bir tedirginlik yaşama durumunuz söz konusu olmayacaktır.[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]