Parça Eşya Taşımacılığı

Parça Eşya Taşımacılığı, hizmetiniz de az eşyalarınızın belirlediğiniz adreslere en uygun nakliye fiyatları ile yeni yerlerine taşıma hizmeti sunuyoruz. Parça eşya taşımacılığı denildiğinde akla her türlü kullanılmış ev eşyası, ofis eşyası, yeni eşyalar gelebilir.

Adında da anlaşıldığı gibi bazen birkaç parça eşya bir yere başka bir yere taşınması gerekebilir. Bu durumda uygun bir bedel ile Kargo firmaları yerine evden eve nakliyat şirketlerine ulaşmaya çalışırız.

 • Profesyonel Parça Eşya Taşımacılığı
 • Kurumal Parça Eşya Taşımacılığı
 • Sigortalı Parça Eşya Taşımacılığı
 • Şehirler Arası Parça Eşya Taşımacılığı
 • Şehir içi Parça Eşya Taşımacılığı
 • Anadolu Yakası Parça Eşya Taşıma
 • Avrupa Yakası Parça Eşya Taşıma

Bu konuda kargo firmaları düzensiz ve pahalı hareket ettikleri için genellikle müşteriler evden eve nakliyat firmalrına zaman konusunda uyum sağlayarak istedikleri lokasyona yönelen firmalr ile çalışmaktadır.

Parça Eşya Taşımacılığı, hizmetlerinde yıllardır hizmet veren Önder Nakliyat ile sizde tanışabilirsiniz.

Peki Önder Nakliyat Parça Eşya Taşıma Hizmetini Nasıl Sağlıyor?

Parça eşya taşımacılığı, Firma önce bu hizmeti sağlamak için gelen tüm müşterilerin eşya listesini ve güzergahını alarak onların aynı güzergaha uyan müşteriler ile birleştirmektedir.

Genellikle şehirler arası bölgelere gönderilen araçlar büyük kamyonlar olduğu için Parça Eşya Taşıma’da en az 4 en fazla 8 parça ile hareket edilmektedir.

Firmamız profesyonel ekibi ile Parça Eşyaların paketlenmesini yaparak listesini hazırlıyor. Daha sonra ekibimiz tüm eşyaları bölüm, böüm araçlara yerleştirerek yeni adreslerine güzergah hesaplamasına göre Düzenli bir şekilde göndermektedir.

Önder Nakliyat firması ile detaylı bilgi sahibi olmak için hemen firmamızın kurumsal web adresi içinde yer alan parça eşya taşıma bölümüne ait www.ondernakliyat.com/parca-esya-tasima/ linkini tılayarak parça eşya taşımacılığında nasıl hareket edilmesi gerektiği konusunda bilgi alabilir. Ve ona göre firma ile gerekli anlaşmayı sağlayabilirsiniz.

Parça Eşya Taşımacılığı İle 81 İle Hizmet!

Türkiye’nin en büyük nakliyat firması ile 81 ile yapılan taşımacılık hizmetlerinde parça eşyalarınızı gönül rahatlığı ile Önder Nakliyat firmasına taşıtabilirsiniz.

Firmamız her hafta düzenli olarak Şehirler Arası Evden eve Nakliyat hizmetleri vermektedir.

Bu hizmetlerini iki guruba ayıran firmamız özellikle sizler için parça eşya taşıma işlemlerinde birçok araç ile Türkiye’nin her yerine gitmektedir.

Kurumsal Parça Eşya Taşıma Firması Nasıl Seçilir?

Kurumsal Parça Eşya Taşıma Firması Nasıl Seçilir? sorusuna cevap verelim. Öncelikle parça eşya taşıma hizmeti alacak olan tüm müşterilerimiz parça eşya taşıma arayışına girmeden önce mutlaka yazmış olduğumuz Kurumsal Parça Eşya Taşıma Firması Nasıl Seçilir, adlı makalemizi okumanızı tavsiye ederiz.

Kurumsal parça eşya taşıma firması bulmak için öncelikle uzun yıllardan beri bu sektörde hizmet sunan nakliye firmaları ile anlaşmak. Kurumsal firma arayışında mutlaka firmalardan “K3” yetki belgesi olup olmasıdığı sorun ve araştırın. “Kurumsal parça eşya taşıma firmaları öncelikle sigortalı olarak hizmet sunmaktadır.” Bilginize. Araştırma yaptığınız taktirde firmaların öncelikle referanslarına bakınız, veya daha önce parça eşya taşıma hizmeti almış olan akraba, eş, dost, ve yakınlarınızdan referanstan bulunun.

 • Ucuz ve Kalitesin Parça Eşya Taşıma Firmalarına Dikkat Edin!
 • Mutlaka Kurumsal Parça Eşya Taşıma Firmaları İle Hizmet Alın.
 • Parça Eşya Taşıma’da Mutlaka Nakliye Sigortası İsteyiniz.
 • Parça Eşya Taşıma Hizmeti Almadan Önce Ücretsiz Exspertiz Hizmetin’den Bulunun, Veya Alın.

İstanbul’da binlerce parça eşya taşıma hizmeti sunan nakliye firmaları bulunmaktadır. Lakin bu bilerce nakliye firmaları arasından toplam olarak 100, tanesi kurumsaldır. Geri kalan bütün nakliye firmaları korsan nakliye olarak geçmektedir. İşte dikkat etmeniz gereken konuda budur. K3 yetki belgesine sahip olmayan binlerce firma bulunmaktadır, ve bu firmaları ayırt etmek haliyle zor olmuştur. Bu yüzden Önder Nakliye firmanız ile kurumsal bir şekilde hizmet alabilir ve gönül rahatlığı ile eşyalarınızı teslim edebilirsiniz.

Parça Eşya Taşıma Fiyatları

Parça Eşya Taşıma Fiyatları, birkaç adet eşyanın şehir içerisinde ya da şehir dışında bir yere gönderilmesi ilemine verilen isimdir. Parça olarak eşyaların taşınmasının nedeni eşyaların kişilerin kendi araçları ile taşınamayacak kadar büyük ya da ağır olmasından kaynaklanmaktadır. Bu eşyaların birden fazla araç ile taşınmaya çalışılması büyük bir maliyete neden olmaktadır.

Ancak Parça Eşya Taşımacılığı, ile taşınması maliyet yönünden çok daha uygun bir fiyata denk gelmesine neden olmaktadır. Çünü parça eşya taşımacılığı fiyatları oldukça ekonomiktir. Ancak parşa eşya taşımacılığında da kişilerin takılan bazı sorular olmaktadır. Bunlardan birisi de aynı araç ile taşınması nedeni ile kamyon içerisinde eşyaların birbirişeri ile karşılamasıdır. Ancak firmamız ile böyle bir endişe içerisine girmenize gerek bulunmamaktadır. Çünkü firmamız ile böyşe bir durum yaşamanız söz konusu değildir. Ürünleriniz karışmadan size olduğu gibi geri teslim edilmektedir.

Parça Eşya Taşıma’da Bir Sorun Yaşanır Mı?

Parça eşya taşıma esnasında firmamız ile herhangi bir sorun yaşama durumunuz mümkün değildir. Çünkü firmamız ürünlerinizi öncelikle dikkatli bir şekilde paketlemektedir. Bu sayede ürünlerinize herhangi bir zarar gelme durumu ortadan kalkmaktadır.

Ambalajlamanın ardından ürünleriniz özenli ve dikkatli bir şekilde araca yüklenmektedir. Ardından eşyalarınıza bir bilanço listesi hazırlanır. Bu bilançonun amacı eşyalarınızın alındığı gibi teslim edilmesini sağlamaktadır.

Eşyalarınız başka eşyalar ile karışması gibi bir durum kesinlikle olmamaktadır. Çünkü firmamız işini en iyi şekilde yerine getirmektedir. Üstelik taşıma işlemlerini bir tek şehir içerisinde değil, şehirlerarasın’da da en iyi şekilde yerine getirmektedir.