Pendik Evden Eve Nakliyat

İstanbul evden eve nakliyat şirketi, İstanbul merkezli hizmet vermektedir. Şirketimiz bünyesinde yer alan kamyon ve kamyonetler sayesinde tüm ev eşyaları profesyonel bir şekilde taşınmaktadır. Önder nakliyat güvencesi ile taşınan müşterilerimiz en ufak bir sorun ile karşılaşmamaktadır. Ofis nakliye, ev taşıma, parça eşya taşıma, büro taşıma gibi tüm hizmetler ekonomik fiyatlar ile verilmektedir. Pendik evden eve nakliyat firmamız Tuzla, Kartal, Yakacık gibi yakın güzergahlar için fiyat indirimleri gerçekleştirmektedir. Ayrıca  Önder taşımacılık firmamız şehir arası nakliye noktasında da her türlü destek sunmaktadır. 4+1 ve 5+1 daireler profesyonel bir şekilde nakliye edilmektedir. Sevkıyatlar sırasında eşyaların zarar görmesi ise mümkün değildir.

Pendik Evden Eve Nakliyat Fiyatları

Pendik evden eve nakliyat firmamız öncelikle eşyaların sayısını ve fiziki özelliklerini incelemekte ve ardından fiyat bilgisi sunmaktadır. Genel olarak Pendik nakliyat fiyatları yük sayısına, evlerin büyüklüğüne ve binaların kat planına göre değişkenlik göstermektedir. Önder nakliye ise asansörlü evden eve taşımacılık, ofis taşıma ve şehirlerarası ev taşıma hizmetlerini hesaplı fiyatlar ile vermektedir. Pendik evden eve nakliyat fiyatlarından daha önemli şey taşıma hizmetinin kalitesidir. Ucuz fiyatlar ile hizmet veren pek çok nakliye şirketi özensiz ve kalitesiz bir hizmet sunmaktadır. Önder Pendik nakliyat firmaları ise her zaman problemsiz ve kaliteli bir hizmet sunmaktadır.

Pendik Evden Eve Nakliyat Fiyatları Ne Kadar?

Pendik Evden Eve Nakliyat fiyatları minimum 1000 TL’den başlamaktadır.

Pendik Ev Taşıma İşlemi Ne Kadar Zaman Alıyor?

Pendik Ev Taşıma işlemi şehir içi taşımalar minimum 8 saat içinde yapılmaktadır. Şehirler arası taşımalar da ise 40 ve ya 70 saat içinde teslimatı yapılmaktadır.

Pendik Nakliyat Sigorta Sözleşmesi Yapılıyor Mu?

Evet, kesinlikle nakliyat sözleşmesini yazılı olarak sigorta poliçesi ile birlikte yapılmaktadır.

Pendik Evden Eve Nakliyat Firmaları

Önder Pendik nakliyat firmaları kaliteli taşımacılık hizmeti sunmak adına her geçen gün kendini geliştirmektedir. Firmamızın tüm araçları K3 belgelidir. Ev ve ofis taşıma veya şehirler arası nakliyat hizmetleri sigortalı bir şekilde verilmektedir. Pendik nakliyat firmaları içerisin de bulunan bazı nakliyeciler müşteri memnuniyeti odaklı hizmet vermemektedir. Önder taşımacılık ise gerek paketleme gerekse kurulum işlemlerini profesyonel bir şekilde gerçekleştirmektedir. Ayrıca Pendik evden eve nakliyat fiyatlarımız çok makul bir düzeydedir. Firmamız 1+1, 2+1 gibi küçük daireler için minimum yüzde 25’lik fiyat indirimi gerçekleştirmektedir. Pendik nakliyat firmaları sayesinde parça yükler, komple mobilyalar ve ofis malzemeleri çok ucuz rakamlar ile taşınmaktadır. Ayrıca öğretmen, polis gibi devlet memurlarına özel ekstra indirimler de söz konusudur.