SANCAKTEPE EVDEN EVE NAKLİYAT

Yeni bir ev satın almak, tüm eşyalarınızı paketlemek ve taşınmak gerçekten stresli bir süreçtir. Eşinizle, aile üyelerinizle veya size yardım etmeye çalışan herhangi biriyle gerginlik veya tartışmaların olması da tuhaf bir şey değil. Tereddüt etmeyin, en ufak bir yardım almadan bir hareketi tamamlamaya çalışmak gerçekten yorucu bir şey olabilir, bu nedenle stresi ortadan kaldırmak ve sürecin daha rahat bir şekilde tadını çıkarmak için şirketlerin sunduğu seçeneği düşünün.

Güvenli ve hızlı bir şekilde nakliyat

Bir diğer önemli husus da taşıyacağınız şeyin güvenliğidir. Sancaktepe evden eve nakliyat, her zaman eşyalarınızla ilgilenme yükümlülüğü olan profesyonel bir taşıma şirketidir. Güvenli ve hızlı bir şekilde nakliyat gerçekleştiren Sancaktepe evden eve nakliyat her zaman eşyaları koruyacak ve sorumlu olacak, böylece değerli kişisel nesnelerinizin kaybolmasını önleyeceksiniz.
Sacankepe evden eve nakliyat sunduğu hizmetler dahilinde tabak, süs eşyaları, mutfak eşyaları, kitaplar, oyuncaklar ve diğerleri gibi küçük eşyaların paketlenmesi konusunda yardımcı olur. Bu hizmeti tercih etmediyseniz, taşıma tarihinizden en az 10 gün önce paketleme görevine başlamak her zaman daha iyidir.

Değişimden önceki birkaç gün içinde kullanmadan yapabileceğiniz öğelerle paketlemeye başlamayı düşünün Önemli şeyleri ve artık kullanamayacağınız şeyleri ayırın. Taşınma, eski eşyalardan kurtulmak için iyi bir zamandır.
50 cm’yi geçmeyen karton kutular kullanmayı düşünün. Genişlik, uzunluk ve yükseklik olarak çok ağır olmazlar. Bu ölçülerden daha büyük kutular, içerikleri giysi, yastık, yatak takımı vb. olmadığı sürece taşınma işleminde oldukça iş görür. Daha küçük ve daha kaliteli kutular, genel olarak porselen, süs eşyaları ve kırılgan ürünlerin paketlenmesine yönelik olmalıdır.
En büyük kutular oyuncak kaplarının, plastik mutfak eşyalarının ve genel olarak ağırlık değil hacimli öğelerin paketlenmesine yönelik olmalıdır.
Hedef evde sipariş ve dağıtıma daha iyi yanıt vermek için (küçük eşyaların yeniden dağıtılması), kutularınızı içerdikleri ana unsurlarla ve taşınacakları evdeki odayla işaretlemeyi düşünün.

Her kutuyu arka arkaya numaralandırarak aktarılan toplam paket miktarını kontrol edin. Taşıma sırasını ve kontrolünü kolaylaştıracak tüm küçük eşyaları toplamayı unutmayın. Kullanımdaki giysiler, günlük yemekler, tuvalet malzemeleri, kişisel hijyen malzemeleri, defterler ve okul metinleri, prosedürler için evrak gibi günlük eşyaları sonuna kadar paketlememeyi unutmayın.
Hem taşınmanızın başlangıcında hem de varış noktasında, koliler için en az 10 metre uzunluğunda bir alan ayırmaya çalışın.
Taşınacak yerin evinin niteliği
Doğal ışığın olmadığı bir zamanda taşınma nedeniyle deşarj olması durumunda, yeni eve ampul takmayı düşünün. Yeni evde mobilyalarınızın dağıtımını önceden çözün. Bazı uzun mobilyalar söz konusu olduğunda, yeni evinizin yerden tavana kadar olan yüksekliğini düşünün.

Daha büyük mobilya olması durumunda, bu mobilyanın geçmesi gereken girişleri göz önünde bulundurun (kapı pervazları, iç dönüşler, merdiven sahanlıkları vb.). Sancaktepe evden eve nakliyatın bu sorunları çözmeye çalışmak için her zaman kullandığı alternatif yollar olduğunu unutmayın. Taşınmanızla ilgili teknik sorularınızı bize sorun. Taşınacağınız evdeki mevcut perdelerinizi ve lambalarınızı nasıl kullanacağınıza önceden karar vermeyi unutmayın.
Herhangi bir mobilyayı yenilemeyi veya döşemeyi düşünüyorsanız, bu işi yapan kişiyle doğrudan taşınmanın varış adresine göndermeleri konusunda anlaşmak için taşıma öncesinde tamir için gönderme olasılığını değerlendirin. Taşınmakta olduğunuz evde yüzer veya seramik döşeme kurduysanız, iş bittikten sonra onu kullanmak için gereken süre hakkında şirketimize danışın.

Teknik yönlerden

Buzdolabınızın bağlantısı kesildikten ve taşındıktan sonra ve taşınan yerde tekrar bağlanmadan önce en az 12 saatlik bir süreye ihtiyacı olduğunu unutmayın. Perdeleri veya lambaları yanınızda götürmeyi düşünüyorsanız, Sancaktepe evden eve nakliyatın size bu öğeleri kaldırma olanağı sunduğunu unutmayın.