[vc_row][vc_column width=”1/2″][vc_single_image image=”5801″ img_size=”large”][/vc_column][vc_column width=”1/2″][vc_column_text]

ŞİŞLİ EVDEN EVE NAKLİYAT

Şişli evden eve nakliyat müşterilerine hareketlerinde yardımcı olmak ve işlerini kolaylaştırmak misyonu ve vizyonu ile kurulmuştur. Ekibimiz temelde mobilyalarınızın paketlenmesi, yüklenmesi ve boşaltılması gibi her türlü işi yürütme konusunda engin deneyime sahiptir. Biz profesyoneliz ve hak ettiğiniz en iyi hizmeti sunmaya kararlıyız. Müşterinin memnun kalması için en iyi performansı vermeye odaklandığımız uzman nakliyat ekiplerimiz mevcuttur. Kaliteli ve güvenilir bir hizmet sunuyoruz. Müşterinin evini değiştirme konusunda endişelenmesine gerek olmadığını hizmet kalitemizi gördükten sonra anlayacaktır, sorunu hızlı ve kaliteli bir hizmet anlayışı ile çözüm kavuşturuyoruz.Taşınan bir şirketin temel amacı, bir ev eşyasının parçası olan mobilya ve eşyaları yüklemek ve boşaltmaktır. Çoğu zaman daha da ileri gider ve ev eşyalarının tüm sökülmesi ve paketlenmesi de amaç olabilir. Taşınacak mobilya ve eşyaların korunması temel amaçlarından biridir. 

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_column_text]

ŞİŞLİ EVDEN EVE NAKLİYAT

Hareket etmek zorunda olan insanlar her zaman stresle doludur ve çoğu kez harekete geçen ekip ile stres boşalır, bunun için hazırlıklı olmalısınız ve bunun kişisel bir şey olmadığını, sadece an olduğunu bilmelisiniz, öyleyse Hizmet tutumunuz gerçek ve dürüst, hareket eden insanlara yardım etmenin yanı sıra, nakliyat konusunun nedeni ne olursa olsun taşınmak çok özel bir olay olduğu için müşterilerimizin hayatlarında iz bırakmanın tadını çıkartıyoruz.

Şişli nakliyat olarak; hizmette öncü firma olmak ile uzman işi bilen profesyonel taşımacılık yapan ekiplerle çalışmakta olup sorunsuz stressiz bir taşınma işlemi ile her alanda hizmet vermekteyiz.

Şehir içi ve şehirler arası evden eve nakliyat ve eşya depolama sektöründe İstanbul merkezli olarak hizmet veriyoruz. Taşınmanız için gerekli tüm hizmetleri kendi bünyemizde sağlıyoruz. Sözleşme yaparak bizim tarafımızdan oluşabilecek tüm hasarı karşılamak konusunda garanti veriyoruz. Anlaştığımız günde ve saatte kesinlikle kendi firmamıza ait araçlarımızla ve sürekli personelimizle gelerek taşınma işleminizi gerçekleştiriyoruz. İstanbul İçi ve şehirlerarası kaliteli sorunsuz evden eve nakliyat hizmetleri ile sizlere en iyileri sunmanın derdindeyiz uzun yıllar deneyimle güler yüzlü ekibimizle sizlere daha iyi hizmet ve yeni teknolojilere uyarak her zaman müşteri memnuniyeti önemli olan sizleri kazanmak bizim kazancımız. Evden eve eşya nakliyatı ve şehirlerarası eşya taşımacılığı alanlarında, deneyimli ekiplerle sizlere İstanbul da ve tüm Türkiye de hizmet sunmaktadır. Taşınacak eşyalarınızı güvenle ve özenle taşıyor; eşyalarınıza taşıma, yükleme ve indirme esnasında asla zarar vermiyoruz. Nakliyat Türkiye de kendini kanıtlamış kurumsal ve öncü firmaların başında gelmektedir. Şehirler arası evden eve nakliyat hizmetinde dikkat edilmesi gereken en önemli unsurlardan biri ambalajlamadır. Şehirler arası taşımacılık firmaları profesyonelce yapılmayan ambalaj yüzünden eşyalar hasar görmesine yol açar. Nakliyat boyunca eşyaların işi bilen personeller tarafından tamamı ambalajlanarak taşınmaktadır. Taşıma esnasında evinizin bulunan bütün mobilyaları deneyimli ekiplerimiz tarafından ambalajlanmaktadır.

Evden Eve Nakliyat, yaygın filosu ve tecrübeli eleman kontenjanı ile kent içi kent dışı, evden eve ve is yeri nakliyelerinde emin hizmet verme anlayışından taviz vermeksizin bütün yurtta, satın alan memnuniyetini göz önünde tutarak çalışmalarına başlamıştır. Firmamız müşterilerine en iyi hizmeti, depolama da paketlemede, süratli ve emin bir biçimde üslendiği görevlerini basari ile yerine getirerek, şirketimiz bu günlere gelmiş ve yine ayni gidişat ve dikkatle çalışmalarına devam etmektedir. Firma olarak bu hizmet kolunda şoförlerimizde dahil olmak suretiyle tüm kadromuz servis içi hizmet eğitimi almış bulunmaktadır. Şu anda firmamız gelişiminde büyük ilerlemeler göstermiş olup üstlendiği ise müsait vasıta ve kullandığı malzemelerde kaliteyi ve güvenliği yükseltmiştir. Firmamız siz müşterilerimize kaliteli, süratli ve emin hizmet verme anlayışı ile son model vasıta filosu ile 24 saat istediğiniz vakit en kısa müddette size hizmet vermekten memnuniyet duyacaktır. Nakliye Hizmetinde kullanmakta olduğumuz araçlarımız evden eve nakliye standartlarına uygundur. Filomuz kamyonlarında Kamyon kasaları ev taşımacılığı için hususi tasarlanmış olup içi hususi donanımlıdır. Kamyon iç bölümünde kırılacak eşya kutuları için ek olarak raflı taksim eklenmiştir. Kamyon şoförleri kamyonlar yüklü ise olası olduğunca azca seyir hızında yol alırlar. Kamyon kasa içlerinde sarsıntı azaltıcı ip aktarma aralıkları vardır.[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]