TarihçemizÖnder Nakliyat Ltd. Şti.

Önder Nakliyat “Söz Verdiğimiz Gibi” sloganından hareketle 1990 yılında Murat Ayırkan Liderliğinde ve Ayırkan Holdin çatısı altında kurulan Önder Nakliyat A.Ş firmamız Türkiye’deki ilk Lider Nakliyat Firması olarak kurulmuştur.

Türkiye’nin 81 ilinde ve Uluslar Arası Taşımacılık hizmeti sunan Önder Nakliyat 2003 yılından bu yana Avrupa’nın en büyük Nakliyat şirketlerinden biri olan çözüm ortağı Ünkar ile birlikte müşterilerinin Uluslar Arası Nakliyat Hizmetlerini Dünyada 220’den Fazla noktaya, bir başka deyişle dünyanın her yerine taşımaktadır.

Sektöründe lider konumunu, nitelikli nsan kaynağı, müşteri odaklı hizmet ve analitik yönetim felsefesi ile birleştiren Önder Nakliyat; mobilleşme ve inovasyondaki başarısıyla da sektöründe birçok firmaya öncülük etmektedir.

Kusursuz hizmet sunma misyonunu, uygulandığı kalite standartlarıyla da ortaya koyan Önder Nakliyat’ın ilk seferde doğru hizmet” anlayışı, kalite felsefesini de yansıtmaktadır.

İstanbul Evden Eve Nakliyat – Önder Nakliyat

Önder Nakliyat. Ayırkan Holding Taşımacılık Gurubundaki Diğer şirketler, Atakul Nakliyat ile Uluslararası kalitede hizmer vererek, Türkiye’ye hem yerel hem de uluslararası ekspres kargo taşımacılığında yol göstermeye devam etmektedir.